Naše společnost Dátá s.r.o. byla založena v roce 1993 a s přírodními kameny začala obchodovat od roku 2001. Máme několikaletou zkušenost s prací s pískovcem, břidlicí, mramorem a žulou. Během let získaly kameny Dátá výbornou reputaci dík kvalitě a možnostem poskytovaných služeb.

 

Specializujeme se na desky a dlaždice z pískovce, břidlice a žuly. Také vyrábíme kuchyňské desky, krby, stoly, podlahy, parapety, atd., a to podle požadavků zákazníků. Také máme mnohaletou zkušenost v navrhování variant na využití kamenů. Máme dostatek pracovních sil, abychom zvládli jakýkoli projekt. Naše dvě oddělení, produkce a zákaznické služby se postarají o vaše projekty.

VZORKOVNA

Hlavní vzorkovnu máme v areálu Sychrov, Praha 9 - Horní Počernice, Náchodská ulice 2030.
Najdete nás jednoduše. Projedete celé Horní Počernice ulilcí Náchodskou. Na konci Horních Počernic je IVECO a hotel ČERTOUSY. Pak už budete projíždět směrem na Poděbrady. Minete ceduli konec hlavního města Praha a to už je signál ke zpomalení, protože po 500 m je odbočka do areálu SYCHROV a naše firma DÁTÁ přírodní kameny.

Nabízíme široký výběr pískovce, mramoru, žuly, ruly, skarny (pískovec prales), břidlice a vápence. Na požádání můžeme také dodat kameny uhlazené, neuhlazené, štípané, leštěno, atd. Z našich nespočetných vzorků vystavených v naší vzorkovně si můžete udělat představu o barvě a vzoru, který by vám vyhovoval. Máme možnost dodat kámen v různých profilech.

KVALITA A CENA
Naše zboží si sami vyrábíme i prodáváme. To je klíč k vysoké kvalitě a nízké ceně. Přijďte se přesvědčit.

ZÁKAZNICKÝ SERVIS
Náš vlídný, profesionální personál vám pomůže vybrat správné materiály pro váš projekt. Napomůže vám také dodržet rozpočet. My jednoduše uskutečníme vaše požadavky, a to vám ušetří nejen peníze, ale také drahocenný čas, protože nemusíte jednat s několika lidmi kvůli jedné věci. Prosím kontaktujte nás nebo se zastavte v naší vzorkovně, kde vám rádi podáme více informací. Náš obětavý personál vám zodpoví všechny otázky a splní přání.